| Ella_9299 a întrebat:

Hei cum e vremea in Moeciu de Sus? Plec maine intr-o excursie si nu stiu cum sa ma imbrachee hee

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Văd că vremea este foarte schimbatoarelaughing acu 3-4 minute ningea la mine si acu e soare, poti sa iesi si in maneca scurtalaughing
Poi eventual niste haine groase inca nu este foarte cald, sunt tot felul de precipitatii:d dar poti opta si pentru ceva cu maneca scurtă.
Sper ca te-am ajutat.

| Ella_9299 explică (pentru Barbiiiiie):

E de cizme sau merg si adidasii? laughing

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Merg amandoua solutiilelaughing.

| Ella_9299 explică (pentru Barbiiiiie):

Mai e multa zapada?hee hee

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iti iei o pereche de blugi, un tricou cu manca scurta si un hanorac su o jacheta.
distractie placuta!
funda?