| girl1 a întrebat:

Am si eu o mica problema... Azi dimineata cand m-am trezit, am gasit niste pete maro ciudate pe chilotii mei. ma rog,, m-am schimbat, iar dupa 5 minute am observat k mi-au aparut din nou. Nu stiu, dar am o stare de rau,,, si mi-e frica sa ii spun mamei mele. Imi puteti spune cumva daca am ciclu? funda

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

Raspunsul e DA...ti-a venit. Spune-i mamei ta ca ea te va ajuta

3 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Ti-a venit ciclul. Vorbeste cu mama ta, nu e nimic rau in asta. Dimpotriva, acum esti adolescenta! Nu-ti fa griji:*

| Mytsaa a răspuns:

Da, ti-a venit.Ai devenit "femeie" sa zic asa. Spune-i mamei tale si ea te va invata ce e de facut.

| girl1 explică:

Va multumesc mult :*