| Andreea1458 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o mica problema.Imi place de un baiat de la mine din clasa.Stiu,pana aici nimic ciudat...Dar problema e ca el vorbeste cu toate fetele din clasa, doar cu mine nu vorbeste.Adica nu in sensul ca nu ma baga in seama. Vorbeste cu mine doar daca ii zic eu ceva lui.Cu celelalte feta nu e asa.Pe celelalte le baga el in seama...Ce sa fac sa ma apropii de al mai mult?

Răspuns Câştigător
| Meli2314 a răspuns:

Zici ca sunt eu. laughing
Asa mi s-a intamplat si mie.
De obicei baietii sunt mai timizi cu fata pe care o plac. Gaseste un subiect, preferabil ceva ce-i place lui, si du-te la el si intreaba-l ceva legat de asta, sau roaga-l sa te ajute. Crede-ma ca asa mi s-a intamplat si mie! rolling on the floor
Bafta kiss

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Pai, daca nu prea vorbiti cum vrei sa te bage in seama? El si-a format deja un grup de prieteni, iar tu nu faci parte din el. Baga-l in seama si vorbeste cu el. Daca o sa astepti sa te bage el in seama, o sa ramai virgina laughing

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Probabil te place