| ingerasfitos a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema imi vine ciclul de 2 ori pe luna mi-a venit de pe 3pana pe 8 si acum 2 zile iar mi-a venit nu stiu ce sa fac nu e prima oara si am fost si la ginecolog acum 2 ani o perioada mi-a venit normal dar acum iar sunt asa... astept un rasp bun va multumesc! :*:*:* (funda pentru cel mai bun raspuns )

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la ginecolog din nou s-ar putea s-ar putea sa ai o dereglare hormonala.