| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema legata de cunoscutul site Facebook.
Am destul de multe albume goale si nu stiu cum sa le sterg. Inainte era mult mai simplu, dar acum nu am nici cea mai vaga idee cum sa fac sa dispara un chenar gol si enervant.

Nu vreau tutoriale de acum doi ani, inainte era simplu. Vreau sa imi explicati si sa incercati ceea ce spuneti.
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Giulya1 a răspuns:

Buna! Cred ca te-as putea ajuta eu. happy Intri la profilul tau de facebook, la fotografii si intra intr-un album. In susul albumului in dreapta, sunt chenare. In primul scrie : "+ Adauga fotografii ", in al doi-lea scrie : " Editeaza " si in ultimul este mai micut! Intrii in al doi-lea si sus tot in drepta exista tot 3 chenare si in ultimul este un cos de gunoi, dai click pe el si accepti sa stergi albumul si gata. Sper ca am fost destul de explicita, sper sa intelegi. :*

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru Giulya1):

Eu una nu gasesc nici un chenar.