| ayase a întrebat:

Am si eu o problema sad.Am vrut sa ma uit pe Youtube la un videoclip,si cand am dat pe full screen imi apare asemanator cu modul large player(adica mi se vede bara de start, bara de meniu, etc.). De ce?

1 răspuns:
| McKiller98 a răspuns:

Din cate vad ti.a cedat placa video sau ti s.a suprasolicitat procesorul. Poti sa inchizi calculatorul si sa astepti sa ti se raceasca procesorul apoi sa incerci din nou. Daca tot nu merge, calculatorul are performante prea slabe video. Mai poti schimba calitatea videoului (ai un buton in josul videoclipului cu o piulita sau ceva asemanator iti dai tu seama) si setezi la calitate mai redusa. Baftahappy