| BoOoMbOnik a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu pc cand vreau sa intru in control volume sa mut cursorul de la low la high ( nu stiu daca am scris corect ) pentru a da volumul la pc deoarece am o problema cu sunetul nu merge sa mut cursorul nu ma lasa sa fac nici o operatiune in control volume. ce pot face pentru a rezolva aceasta problema cu sunetul cum pot face sa aiba sunet. Fundaaa! Va rog e urgent

1 răspuns:
| Lebăda a răspuns:

Cazul 1: Poate butoanele sunt setate pe "Mute".
Cazul 2: Intră în Control Volume acolo, dai pe Properties din Options şi la "Show the following volume control" selectezi toate butoanele, OK şi apoi reîncearcă.
Nu ştiu dacă va merge, dar nu ai ce strica. big grin