| RelyYy a întrebat:

am si eu o problema m.am indragostit de un baiat de o saptamana pana in prezent, ne cunoastem de foarte mult timp suntem ne intelegem super bine el nu stie ca m.am indragostit de el nu stiu cum sa-i spun ajutati-ma va rog frumos dar problema e ca am auzit de la alte persoane ca lui ii place de cea mai buna prietena a mea si nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac va rog din suflet ajutati-ma cu un fat de o saptamana ma tot gandesc la el nu mai pot sa dorm nu mai mananc cum sa-i spn ca m.am indragostit de el? dati.mi un sfat ca nu mai rezist st ft suparata...
Vreau raspuns cat mai repede si cel mai bun primeste FUNDITSAA :Xcryingcryingcrying va multuuu sad :*.

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Din proprie experienta lumea este geloasa si invidioasa, nu ar trebui sa ii asculti.Trebuie sa asculti numai de tine, si doar printr-un singur lucru iti dai seama daca el te place :Cum se comporta cu tine.Un simplu zambet ascunde multe.Eu una as incerca sa stau de vorba cu el,sa il intreb daca nu cumva ii place de o fata, si ba chiar i-as spune ca tin la el, oricum nu ai ce pierde. Daca el va spune intr-adevar ca iubeste o alta fata, sa nu pari dezamagita, spune doar aa ok. Poate e un joc de al lui sa te testeze.Baietii fac asta in mod obisnuithee hee. Fiecare raspuns de al lor ascunde multe.Fi foarte atenta si sa ii fii aproape.Sa te vada ca mereu esti acolo, gata sa ii sari in ajutor.SI nu in ultimul rand, orice ar fi, sa fii puternica.Baftaa

1 răspuns:
| Jigokunokishi a răspuns:

Spune-i direct, privestel in ochi si spune-i ce simti pentru ca mai tarziu poate nu o sa o mai poti face, nu astepta! Daca astepti este mult mai rau, in opinia mea, si stiu pentru ca asa am facut si eu si daca s putea schimba asta, as face-o... Incearca sa te linistesti si gandeste-te ca chiar daca el nu te iubeste tu il iubesti pe el, deci orice s-ar intampla poarta-te frumos cu el si arata-i ca ti la el. Sper ca raspunsul meu o sa te ajute