| Ana1998 a întrebat:

Am si eu o problema. Mai neintalnita daca pot sa zic asa. Deci in vara am cunoscut un baiat, mai mare decat mine, am fost impreuna 3 luni, dupa care ne-am despartit. El a zis ca sunt prea mica si ca vrea altceva si o fata mai mare. Am suferit enorm nu stiu de ce dar el a reusit sa-mi intre in inima ca nici un alt baiat simt ca-l cunosc de-o viata. Nu am mai vorbit 2 sapt cu el dupa care l-am cautat tot eu si ne-am vazut m-a imbratisat strans, dupa care m-a sarutat. Si i-am zis eu ca parca zicea ca sunt mica iar el a inceput sa faca glume si nu ne-am impacat. Chestia e ca desi ne-am despartit se poarta tot frumos cu mine cum se purta si cand eram impreuna, el trebuie sa plece in strainatate pentru 2 ani si a zis sa-l caut atunci eu i-am zis ca nu am sa-l caut iar el a zis ca o sa-l caut! Dupa ce am plecat l-am pupat pe obraz si a spus ca i-am facut ziua mai buna, eu am zis ca nu cred iar el a zis sa cred ce vreau.
Vreau parerea vostra si sa-mi spuneti daca ar merita sa-l caut sau nu?
Nu vreau raspunsuri la misto, mersiwinking!

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Nu ne-ai spus cat are el. E foarte importanta varsta in analiza comportamentului. Am sa presupun ca diferenta de varsta este destul de mare intre voi si el are 22-25 de ani. Cauta-l cand se intoarce. Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat. Dar asta nu inseamna sa numai cunosti alti baieti pana atunci.

4 răspunsuri:
| Ana1998 explică:

Tin sa mai zic ca atunci cand eram impreuna chiar avea planuri de viitor cu noi si cand ne-am despartit a zis ca sunt o fata perfecta doar ca relatia nu va dura daca el e plecat si ei aici. S-ar fi terminat mai rau de aceea a zis ca vrea sa ramanem prietenii si daca am nevoie de ceva pot apela la el cu incredere.
Da, e mai mare. Eu am aproape 17 ani iar el are 23 :3 dar varsta nu conteaza in iubire, daca e adevarata.

| KRIIIX a răspuns:

Se merită dacă sentimentele tale sunt sincere! :*

| muziclive a răspuns:

Eu as zice sa tii legatura si cand e plecat, ca sa nu il pierzi!

| mary343 a răspuns:

crying :3 cat de dlagut! *imi vine sa plang*