| AnDrE_5929 a întrebat:

am si eu o problema mi -am luat niste blugi albastri frumosii din illotti si i-am probat acolo imi erau buni im placeau erau si marimea mea, mda de obicei eu imi cumpar blugii mai mulati impik pe picior i am vazut acolo si erau si i -am cumparat, mda cand am ajuns acasa si i-am probat inca o data na ce sa vad imi erau largi rau pe picior si erau si putini mari de mine, acum inca mai ii am nu mai pot sa ii returnez ca a trecut deja o saptamana, nu mi -a venit ideea atunci. si nu stiu ce sa fac multi imi zic ca sa merg cu ei la croitor dar nu stiu cat o costa sa ii faca mai mici... si ce o sa i faca la blugi cine imi zicee bine dau fundtzaaaa!

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Nu inteleg care ar fi problema daca sunt putini largi jos... La croitorie se pot stramta, sau ti poate face chiar mama ta la masina de cusut laughing.
Insa la treaba ca ti-s mari, cred ca te referi la faza ca iti pica de pe tine. Mda, aici nu stiu cu ce te pot ajuta... Cred ca va mai trebui sa astepti... Stii, sfatul meu e ca ai putea sa ii vinzi tongue. Iei bani pe ei si cu banii aceia iti poti cumpara blugi cat vrei tu de mulati laughing laughing. Trebuia sa ii probezi totusi, pentru ca asa s-or dus banii aiurea tongue.