| ZapaciLaa a întrebat:

Mi-am cumparat acum cateva zile niste opincute ceva mai inalte. Si atunci cand le-am probat imi erau fixe, iar acum cand le-am luat in picioare sunt cam largi si imi aluneca din picior, dar marimea e mai mica cu un numar decat am eu nevoie. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Atunci cînd i ai probat poate că ave ai picioarele umflate, și de aceea ti au fost buni, acum mergi cu ei de unde i ai cumpărat, și în baza bonului rogi o fată de acolo să te ajute și să îi schimbe. Mult succces.