| MakoMory a întrebat:

Am si eu o problema...pur si simplu ma simt singura foarte singura...(toti m-au abandonat). Ce sa fac ca sa scap de sentimentul asta?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poate sa fie o pasa proasta, si atunci ai impresia ca toti sunt rai cu tine, toti te barfesc, toti te-au lasat! trebuie sa fie un motiv daca au facut asta! vezi, problema sa nu fie la tine! si ca un sfat, pentru a intretine o relatie de prietenie, trebuie sa-ti dai si tu interesul! nu-i lasa doar pe ei sa te caute, cauta-i si u pe ei! asa ca pune mana pe telefon si cheama pe cineva pe afara. oricum ii vacanta, si mergeti undeva la un suc! bafta

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, daca vrei lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si putem vorbi. am trecut si eu prin asa ceva si mi se intampla destul de des

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fa ceva ca sa iti preocupe timpul si vei uita de singuratate.Pa,pa

| Gabi19971983 a răspuns:

Fa-ti prieteni pe site-urile sociale (ex: Twitter Facebook etc.) sau vorbeste mai mult cu parintii rudele sau fratii surorile tale(daca ai)

| stefania234 a răspuns:

Buna!big grin Ar fi bine sa mergi la un psiholog si sa iti gasesti o persoana sau mai multe persoane cu care sa iti petreci timpul! Sper ca te-am ajutat! happy