| BrokenWings a întrebat:

Am o mica problema...Cand sunt pe rosu am o pofta necontrolata de ciocolata. cum sa fac sa scap de ea? Simt ca inebunesc...Sunt singura care are problema asta? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Nu esti singura, si nu e nici o problema. Organismul tau are nevoie de ceea ce iti poate oferi ciocolata (endorfine). Daca ti-e pofta, mananca happy

6 răspunsuri:
| BrokenWings explică:

Pe verde happy scuze, eu stiu o gramada de denumiri pentru Menstruatie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel. Nu imi trebuie decat ciocolata sau Oreo. Dar am gasit guma de mestecat care e la fel de dulce si nu ingrasa.big grin
Mananca si ce daca? nu ti-se intampla nimic, nu te ingrasi dai jos dupa aia daca esti activa sau te plimbi nici nu se pune problema, de ce sa ne luam adio de la ceva ce ne place mai ales cand e vorba de rosu', hmm.

| BrokenWings explică (pentru anonim_4396):

Mestec si guma, dar tot degeaba...

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrokenWings):

Atunci mananca ciocolata, e buna.happy

| Braunion a răspuns:

Bea un paharel de tuica dimineata si unu seara.

| anonimul998877 a răspuns:

Pur si simplu nu mai cumpara ciocolată daca nu vrei sa te ingrasi. Daca nu nu e nici o problema.Și guma nu e buna te imbolnavesti de stomac