| Andreeiutzav a întrebat:

am si eu o problema sentimentala(ca sa zic asa) acum ctv zile m-am despartit de prietenul meu...si doar peste 2 zile de la despartire aflu ca el este cu prietena mea cea mai buna(eu stiam ca ea il place, insa nu o credeam in stare de asa ceva, nici pe ea dar nici pe el:9no talking )El imi spune sa il iert pentru ca m-a facut sa sufar si ca inca mai tine la mine...
Deci un sfat daca se poate, cum ar trebui sa ma comport si eu acum cu ei?(cu ignoranta)sau sa incerc sa uit totul si sa las asa cum esad

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Eu zic sa treci peste, daca era chiar asa de buna prietena cu tine niciodata nu s-ar fi cuplat cu iubitu tau, asta doar daca avea sprijinul tau, dar in niciun caz stiind ca iti face tie rau.Iar el, e un nesimtit cu N mare, de ce s-a mai cuplat cu tine daca o iubea pe prietena ta? Oricum daca e sa cautam un vinovat e el, pentru ca daca nu se baga el, voi 2 inca erati prietenebig grin Pupici:*

2 răspunsuri:
| Andreeiutzav explică:

@deea07,acum cateva saptamanii imi spunea ca nu o place pe pretena mea,si ca nu ar vrea niciodata sa fie cu ea, daca vroia nu ma statea cu mine, insa el sustine ca asta este doar un mod de asi "vindeca ranile"...insa stau si ma intreb sor fi gandit si la mine cand sau cuplatsad?

| Noname4love a răspuns:

Pai comportate cu ignoranta.pentru ca nici n`ai idee cum ii loveste asta pe ei. tata mi-a dat sfatul asta si este foarte bun. totusi nu intrece masura si daca totusi iti este prietena sigur isi va cere scuze si totul va revenii la normal.iar baiatul. daca a facut asta poate se simtea groaznik si a vrut sa vezi si tuh cum e ste.e zic sa-i mai dai o sansa.ptr. ca fiecare merita o a doua sansabig grin.succes!