| iLOVEquestions a întrebat:

Am sprancenele cam urate, si de aceea eu ma rad cu lama ca sa le subtiez!
As putea sa o dau in bara? :/
Multumesc! kiss >big grin

Răspuns Câştigător
| Philosophia a răspuns:

Cu lama? Daca te mai dai cu lama o sa ti se faca si mai urate.Penseta nu ai? Chiar daca iti ia mai mult, este mai buna.Cea mai rapida solutie nu e intotdeauna cea mai buna.

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Cu lama O,o? Dacă era cu penseta mai ziceam si eu,nu e bine ceea ce facilaughingpoti s.o dai in bară nu numai odată, mă mir cum nu ai dat.o pînă acu. Părerea mea e sa te duci la cosmetică, sau sa te pensezi acasă cum doresti. Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mult mai bine daca mergi la cosmetica, cred ca cu lama se indesesc. Nu are importanta daca esti baiat