| GeorgyyyBuaa a întrebat:

am sprancenele joase asa si as vrea sa le am arcuite in sus. le am ca prima de sus si le vreau ca cea de jos prima din aceasta imagine :

....ro/search

(asteptati putin pana se incarca imaginea ) va rog ajutati-ma dau funda ( in cateva lunii fac 14 ani daca ajuta la ceva. )

Răspuns Câştigător
| valerikaa a răspuns:

Http://www.revistatango.ro/media/Untitled1.jpg aici ai o idee cum ar trebui sa respecti liniile sprancenei
http://www.revistatango.ro/media/Untitled2.jpg si in aceasta imagine este cam cum sa te pensezi(tu penseazate putin mai gros) Si apoi accentueaza putin cu creion. Mult succes!:)

11 răspunsuri:
| valerikaa a răspuns:

Pai daca ai putea sa imi dai o poza cu spranceana ta reala (nu desenat) poate faci o poza, sau poti sa imi trimiti un mesaj cu poza, trebuie poza ca sa pot vedea daca se poate modifica forma happy astept raspuns

| GeorgyyyBuaa explică (pentru valerikaa):

Uite aici am facut site : file:///C:/Users/Trita/Pictures/IMG_11587.jpg

| GeorgyyyBuaa explică (pentru valerikaa):

Uite aici am poza am facut site : file:///C:/Users/Trita/Pictures/IMG_11587.jpg

| valerikaa a răspuns (pentru GeorgyyyBuaa):

Nu merge

| GeorgyyyBuaa explică (pentru valerikaa):

Poza nu merge sau sa fac spranceana?

| valerikaa a răspuns (pentru GeorgyyyBuaa):

Poza nu merge

| GeorgyyyBuaa explică (pentru valerikaa):

Uite id meu de mess si iti dau acolo poza : o. pisicuta@yahoo.com

| GeorgyyyBuaa explică (pentru valerikaa):

O.pisicuta@yahoo.com la intr-e t si a e un z dar nu ma lasa sa il pun

| valerikaa a răspuns (pentru GeorgyyyBuaa):

Si nu am yahoo, ai facebook sau odnoklassniki, mail? ar fi mai usor

| valerikaa a răspuns (pentru valerikaa):

Mai arcuite nu prea vei putea face decat acestea happy

| valerikaa a răspuns (pentru GeorgyyyBuaa):

Http://www.revistatango.ro/media/Untitled1.jpg aici ai o idee cum ar trebui sa respecti liniile sprancenei
http://www.revistatango.ro/media/Untitled2.jpg si in aceasta imagine este cam cum sa te pensezi(tu penseazate putin mai gros) Si apoi accentueaza putin cu creion. Mult succes!:)