| FeTizZa a întrebat:

Buna TPU.Am trecut acum in clasa a-9 si sunt la profilul stiinte ale naturii(chimie biologie). Ce carti va trebui sa citesc anul asta?

Răspuns Câştigător
| cenzurat_4478 a răspuns:

Trebuie sa te axezi foarte mult pe biologie si chimie, dar e materie foarte grea x_x

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Popopopopoker face.
Pentru ce sa citesti atat? Ca dupa ce iei bacu sa nu te primeasca la angajare nici macar fabricile? Stai chill. Relaxeaza-te pana esti in scoala, ca dup-aia...

| katalyn940 a răspuns:

Stiu ca suna cam stupid...dar trebuie chimie si biologie! nu e logic?laughing)HEHE am glumit si eu. Incearca sa cauti niste carti de biologie intense cu o gramada de lectii si la chimie la fel.Numai nu te suprasolicita!