| anonim_4396 a întrebat:

Am un card micro de 2 GB si cand il conectez la pc, imi citeste toate datele, dar dupa ce imi copiez pe telefon muzica, in pc imi arata ca am muzica pe card, dar atunci cand deconectez cardul din pc si il pun in telefon, nu imi arata nicio muzica, zice ca fisierul este gol.sad Va rog sa ma ajutati. Ofer funda celui mai bun raspuns.Va multumesc happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Intrebarea mea e cum il deconectezi? tragi de el, sau faci niste setari. cred ca problema e ca tragi de el pur si simplu. vezi ca atunci ca atunci cand bagi cititoru de card(ca nu stiu cum e posibil sa bagi cardul direct in pc) trebuie sa iti apara in baremu de jos ceva cu o sagetica verde(mica)undeva in dreapta. pesi dublu clik pe sagetica minune, si dai disconect sau stop la cardul tau. sigur te prinzi. poate asa merge...