| Elial a întrebat:

Am un coleg, de care mie imi place.Ieri, pe mess i-am spus ca imi place de el si l-am intrebat daca ii place de mine si el a spus : "asa si asa, cam da". Lui, de mai mult timp ii place de o alta fata(tot de la mine din clasa). Cum pot face sa nu ii mai placa de ea?

Răspuns Câştigător
| biancapisica a răspuns:

Pai nu poti face nimic sa nu o mai plac pe,eventual poti sa faci sa te placa pe tine,fii amuzanta,distractiva, dar fii s u insati, dar nu te da in spectacol fii doar cu putin pe normal nici prea nebunaeventual vezi ce are fata aia si nu ai u dar nu copia moooltmooolt noro:*:te-am pupathee hee

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu poate fi stăpân pe sentimentele unui om!
Pentru ce vrei fericire când știi că nu este pentru tine?
Pa, pa.

| Andarock a răspuns:

Incerca sa arati mai bine.ca ea.
Fi mai amuzanta si mai indrazneata. O sa vezi niste rezultate extraordinare in bine in cateva saptamana.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti mai mult cu el, sa va apropiati.Nu este important sa nu o mai placa, ci sa vada in tine o fata simpatica si sa fie dispus sa inceapa o relatie.