| ♫♥laurik♥♫ a întrebat:

Hello! am o problema... un pic mai devreme am vorbit pe mess cu un coleg de clasa de care imi place f. mult
M-a intrebat la ce gradinita il vor da parintii mei pe fratele meu mai mic. Apoi m-a intrebat daca vreau sa facem un schimb de mingiute din acelea mici si i-am spus ca nu putem pentru ca suntem in vacanta... mi-a zis ca poate mergem la un film. Este vreo posibilitate sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| itarkan a răspuns:

Nu va legati de modul lui de abordare. Macar el a incercat. Multi nu au curajul sa o faca, desi au alibiuri mult mai bune.

Da, te place. Crezi ca pe el il intereseaza mingiutele? Vrea sa te vada, sa te stie aproape. E mai timid, ca altfel gasea el alte motive sa va intalniti(ti-ar fi cerut-o pur si simplu). Incearca sa il incurajezi si tu, daca iti place.

3 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy Dupa parerea mea eu cred ca da doare nu cred ca il interesa unde il da pe fratioru tau la gradinita oh go on doar vroia sa se bage in seama cu tine si apoi a vrut sa vaintalniti pentru a face schimb de mingiute... pentru ca vroia sa te vada si apoi te invita la un film clar te place tipu. Ce mai astepti du-te la film si vezi ce iesehappy
Succeshappy

| Pufuleti a răspuns:

Mai mult ca sigur big grin Doar ti-a zis ca poate mergeti la un film. Si de ce l-ar interesa asa mult unde merge fratiorul tau tau? laughing Nu stie cum sa te abordeze, incearca si el happy
Si mergi cu el la un film, nu-l refuza daca il placiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb de mingiute? Film? Nu cumva dorea sa-i platesti si biletul?laughing (glumeam)
Daca lucrurile stau fix cum ai zis, fii sigura ca-i esti simpatica.