| Cariba1929202 a întrebat:

am un fel de crush. Adica ma gandesc la el mereu cand stau pe telefon sau insta.Noi ne-am cunoscut cand eram mai mici la rau si a fost amuzant sa imi petrec timpul cu el acolo. Acum peste 2 ani l-am vazut iar la rau de data asta mi-am dat seama ca e acelasi baiat de acum 2 ani si ma tot gandeam la el, gen ma uitam mereu la el si el la mine. Apoi ne-am intalnit iar la el acasa, stiu amuzant nu? Nici nu stiam ca e casa lui findca m-au invitat sa mananc la ei cu mama si inca o fata deoarece treceam pe drum si apoi cand sa plec a venit el si fratele lui de la rau si au intrat in casa dar se tot uita la mine si am observat asta fiindca se ducea pana la usa se uita la mine apoi se intorcea razgandit uitandu-se la mine apoi dupa 5 minute stand si uitandu-se a plecat in casa.Asta a fost ultima data cand ne-am intalnit cu vreo 2 ore inainte am fost la rau si era si el acolo si mi-a aruncat o minge,, din greseala" dar era clar ca a vrut sa o arunce la mine si a zis sa o arunc la el. Apoi o fata a venit si mi-a luat mingea din mana, un gest oribil si i-a dat-o ea, cred ca ii placea de el.M-am simtit naspa, singura sansa sa vorbesc cu el si m-a incurcat cineva.El nu locuieste aici la mine, vine vara sta altundeva mai departe si cred ca a fost ultima sansa sa il vad fiindca vara s-a terminat.M-am interesat unde sta si cum il cheama si l-am cautat pe insta si pe Facebook.Dar fara rost, nu il gaseam, am spus ca nu are insta sau Facebook si am lasat-o asa ...Acum am tot gandesc la el dar probabil o sa astept sa vina vara deoarece mi-e rusine sa-i intreb bunicii cred ca sunt sau nu stiu, daca are insta.Ar fi ultima tampenie deoarece i-ar spune lui si mamei mele probabil apoi mama ar zice ca incepe scoala si sa invat sa nu il mai caut, mda cred ca o sa astept vara sa vina iar, ce porcarie.Aa si daca ziceti sa merg la rau ca poate mai vine pe acolo ca e cald nu pot deoarece un copil era sa se inece si au daramat barajul, sper sa nu fi fost el, nimeni nu stie cine, stiu doar ca avea 14-15 ani atat cat are crush...uf si cred ca a plecat de aici sa se pregateasca pentru scoala.Nu stiu ce sa zic. Oare el ma placea? Da am uitat sa mentionez ca si fratele lui mai mare se uita la mine ca si el. Si crushul meu.Dar nu sunt sigura daca are 15 ani sau ala e fratele cel mare care a fost cu sorumea in clasa, pe mine ma intereseaza cel mic, cred ca are 13 chiar nu stiu care dintre ei este ala de 14 ani ca daca e el inseamna ca fratele cel mare are 16.

2 răspunsuri:
| Iulian101820 a răspuns:

Sorry pentru tine! Asa ma gandeam si eu la o fata de 14 ani, eu am 15 care sta departe de mine, mai exact in Timisoara si eu in Severin si nu mi-o puteam scoate din minte, dar n-am ce sa fac. Abia astept ca in urmatoarea vacanta de vara sa ne intalnim. Incearca sa gandedti mai pozitiv( adica nu te mai gandi ca, daca nh mai vine, nu ma mai intalnesc cu el. NE E SFARSITUL LUMII, VIATA CONTINUA cu bune si cu rele).
Spersa te fii ajutat!

| Cariba1929202 explică (pentru Iulian101820):

Ms,dar e asa greu sa mi.l scot din gandsad