| Magnific a întrebat:

Buna TPU am un nokia 6680 dar tot mi se stinge din senin iar dupa aia nu mai pot sa il aprind si cand merge tine cateva zile si dupa aia iar se stinge si nici in Galerie nu pot sa intru ma duce inapoi la Meniu cand dau sa intru. eu cred ca e stricat softul. nu stiti daca pot sa fac personal treaba asta. am cablu de date am si bluetooth PC si vreau sa stiu daca exista cumva sa instalezi softul nou nout big grin ajutor. va rog

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Hm Nu prea stiu! desi nu sunt f' mare am habar in deastea.cred ca ar trebui sa te duci sa intrebi. Pana al urma daca primesti un raspuns gresit si ti se strica de tot! Eu spun ca mai bine sa te duci sa vezi ce e cu el. poate fac cei de acolo ceva!

3 răspunsuri:
| xCăpşunici a răspuns:

Ok! Ai dreptate Inteleg! At fa ce sti!
Multumesc ca mi-ai dat un raspuns castigator!

| Magnific explică:

Dah nu mai am incredere in ei ca asa am dat 30 de lei si dupa o saptamana acea problema a aparut. mai bine il stric eu decat sa il strice cineva de tot pe bani mei intelegi. big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am bluetooth si vreau sa instalez softul la telefon Nokia 6680 am decat bluetooth si se stinge mereu