| Roxiiiiii a întrebat:

happy Am un tlf. Sony Ericsson Xperia Mini si de la un timp mi se stinge si mi se aprinde singur..asa dintr-o data. sad
Ce are sau ce trebuie sa ii fac sa nu mai faca asa?
Dau funda :* Multumesc de ajutor!

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Mai bine nu te lua dupa X si Y du-te frumos cu el la un service GSM si intreaba-i pe ei care este problema, si daca este una grava il poti lasa la reparat( la rparat contra cost sa intrebi nu iti ia nimic) Mult Noroc!

| Roxiiiiii explică (pentru beastboy84):

Pai l-am mai dus o data la reparat.l-am folosit un timp si dupa aia mi-am luat alt telefon si pe asta nu l-am mai folosit.Si acum, iar face figuri sad