| Deasonyka a întrebat:

am urgenta nevoie de niste mixuri asa ca va rog frumos care se pricepe sa faca mixuri adica nu vreau remix la melodii ci mix propriu gen cum este acesta.Am nevoie de foarte multe mixuri de genu asta http://www.youtube.com/watch?v=_ZvX59_EYPM.Va rog din suflet care ma poate ajuta las id meu alexandrualexys10@yahoo.com dau funda va rof din suflet am nevoie de mixuri

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata sau baiat happy?
De ce buget dispui?
*Nu cred ca te ajuta nimeni free, mai ales ca nu ai precizat la ce le folosesti