| Deasonyka a întrebat:

este cineva bun care stie sa mixeze pe aici? Am nevoie ne niste mixuri (nu remixuri de molodii) mixuri proprii asa ca va rog frumos care i-mi poate da niste mixuri pe id alexandrualexys10@yahoo.com dau funda am nevoie urgenta de niste mixuri lucrez k dj si i-mi trenuie sa le pun la majoratul unei prietene dau vreau ceva mix oriciganal ceva facut de voi daca ma intelegi nu o melodie mixata adica ceva aplificare de sunete fara voce. Oricum in mare parte am nevoie de niste mixuri cine i-mi da primeste funda automat pe loc

1 răspuns:
| MlutzaGabitza a răspuns:

Scuze de deranj.da imi poti spune in ce programa lucrezi cu melodiile?happyte roog