| Lassaria a întrebat:

Buna TPU.Am vazut ca pe facebook sunt niste jocuri, intrebari, chestii nu stiu cum sa le numesc cum ar fi ~Afla numele baiatului care te place~ intrebari din astea...Stiti cumva unde anume pe facebook dau de ele? funda:*

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Bunakiss
Da,Stiu unde poti da de aplicatile facebookwinking
Pe facebook cand dai sa cauti o aplicatie un prieten sau etc scrii asa: Phrases dai click pe primul rezultat si.ai gasita
Fundaa?
pa, pa

2 răspunsuri:
| MysteriousGirl a răspuns:

Scrii prases acolo unde cauti jocuri sau prieteni si dai pe primul rezultat

| Ella_7960 a răspuns:

Pai scrii acolo la fb phrases:*Funda?