| vintageheart a întrebat:

Intr-un caiet de amintiri am gasit o serie de jocuri cum ar fi alfabetul dragostei(de ex:A=departe de mine), teste amuzante pentru a afla daca un baiat te place, simbolul stranutului(luni-bucurie) etc. Ce alte jocuri, teste si chestii amuzante cum sunt astea mai stiti?

14 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Simbolul sughitului, simbolul starnutuli, simbolul culorilor sau mai multe chestii cu intrebARi!

| Rizer a răspuns:

Si acum da-mi rasp castigatorca numai eu am ras:*:*happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta incerc si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si nu ma placecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am o intrebare esti chiar sunny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pr jocuri super cu teste acolo sunt ogroaza, si te iubesc esti actrita mea preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dar eu maibine am gasit alfabetu dragosteii dar mai mul cumm se iubeste un baiat si jocuri cu carti care arata daca un baiat te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci
gagica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu alte jocur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunny, ma enervezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu ce poti sau ce vrei sa faci