| cirqueDUsoleil00 a întrebat:

Am vazut un anunt

http://www.tocmai.ro/adopta-un-catelus-9166414.html

eu voi adopta un catelus! Dar voi?

Răspuns Câştigător
| AiEnma97 a răspuns:

Eu nu pot. Stau la bloc si nu as putea sa am grija de el si, in plus, nu ar fi fericit daca ar sta toata ziua in casa... happy

| cirqueDUsoleil00 explică (pentru AiEnma97):

Da......ai dreptate! E greu cand stai la bloc dar eu m-am gandit ca il pot scoate la plimbari prin parc! Nu stiu daca va fi suficient pentru el deci cred ca si eu ma voi mai gandi daca totusi nu il voi putea pastra i-l voi da verisoarei mele! N-as vrea ca bietii pui sa ajunga pe strazi si sa sfarsasca ca toti ceilalti!

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu sunt un iubitor de animale in schimb sunt un iubitor de iubitori de animale. Nu am nimic cu animalele, imi plac doar ca stilul meu de viata nu-mi permite sa am grija 24/7 de un animal. Poate ca tocmai din acest motiv respect asa mult pe cei care gasesc timp. E important sa luam animalele de pe strada si sa le oferim un adapost si nu numai.