| deea2sabau a întrebat:

Am vorbit cu un baiat 2 luni, am vorbit Ne-am vazut in fiecare seara cand a venit acasa pentru ca el era plecat in strainatate, cica ma placea, vorbeam mult tot timpul... Dar dintr-o data a ales sa nu mai vorbim pentru " distanta " dar eu nu cred ca asta sa fie motivul, ne intelegeam foarte bine mai existau si certuri si gelozie s-a bagat o fosta prietena intre noi,dar mi-a spus clar ca nu o intereseaza de ea, ca nu are nici o treaba cu ea si eu l-am pus sa o blocheze pe fb, a blocat-o ca sa imi dovedeasca ca nu o intereseaza ( aia in toate relatiile mele s-a bagat ) iar acuma noi nu mai vorbim deloc, si sunt distrusa. A deblocat-o pe aia si tot ii lasa like-uri pe facebook. Nu mai rezist. Cum a putut da cu piciorul la toate aminirile? Poate acuma vorbeste cu aia si de aceea nu mai vorbeste cu mine crying M-am saturat, am crezut ca el e diferit, pana acuma nu am plans dupa nimeni si nu mi-a placut de nimeni cum mi-a placut de el

1 răspuns:
| Byutza_Mariia_1999 a răspuns:

Off nu e bine sa plangi. poate ca vorbeste cu "aia " s-au poate ca si-a gasit alta...nu stiu ce sa zic ( vorbeste cu el asa poti afla ) ar trebui sa nu te consumi pentru el chiar daca tii la el si iti e greu nu merita sa plangi pentru un baiat ca el. capul sus totul va fi bine :*