| Estera1 a întrebat:

Are cineva conturi club penguin member? Puteti sa-mi ziceti si mie va rog! Nu le bannez(nici nu stiu) si puteti verifica.
Cel mai bun(member+nu este bannat+merge)=funda!

16 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Imi dai si mie cardul si pinul si promit sa nu scot bani de pe el.

hai mey...sa fim seriosi... daca nu banezi, de ce amintesti?

| Estera1 explică (pentru pLeX):

1.Nu am card
2.Nu bannez! Nici nu stiu!
Serios!

| alex67985 a răspuns (pentru Estera1):

îmi creezi cont non membru club penguin, și îți voi da ție contul de elită. creați și ceilalți un cont non membru dar să nu fie banat, și să îmi spuneți și adresa de email contului creeat.adresa de mess parcalabalex.baftă

| Marius_Cristian_1984 a răspuns (pentru Estera1):

Sti sa banezi nu te mai prosti

| Emmett a răspuns:

1) Poti sa faci contul banned spunand un cuvant urat in engleza
2) Urmareste-mi utimele intrebari

| fredisimba a răspuns:

Frate e simplu cauta pe internet
iti dau eu unul
asa.
username:marian734
password:gorila3d
dar nul banati e al meu si daca il banati ce sa zic? fundita! e membership jur.pa daimi funda mai.papa

| Emmett a răspuns (pentru fredisimba):

Nici nu o fost membru! Mincinosule! Am sa-l fac banned. Promit!

| Emmett a răspuns (pentru fredisimba):

Iei lucruri si coins de pe penguin lodge.

| Bejan_Paul_1998 a răspuns (pentru fredisimba):

Dar care este emailul tau?

| Bejan_Paul_1998 a răspuns (pentru fredisimba):

Care este emailul tau?

| Tabacaru_Elena_1995 a răspuns:

Uite un cont este al meu sper sa nu al banezi nume: dumitrel1 parola: pinguin

| alex67985 a răspuns:

îți dau un cont de membru de elită dacă îmi creezi cont non membru pe club penguin.cautămă pe mess numele parcalabalex

| Cristiana555 a răspuns:

Iti dau eu

| Maican_Alexandru_1993 a răspuns:

Da am se numeste asa username: CacatCuOchisi parola : PisatInVreza

| Chelu_Cristian_1995 a răspuns:

Nu dar si eu vreau unul