| TyoღMarilynManson a întrebat:

Buna Tpu.As avea o problema.Azi am plecat pana undeva si am lasat laptopul in priza si cu ventilator.M-am intors acasa dupa o ora si am observat ca la baterie imi arata un X si imi spunea ceva ca trebuie sa schimb bateria si ca laptopul se poate inchide pe neasteptate...nu stiu ce sa ii fac...(Scuzati categoria sunt disperata sad )

Răspuns Câştigător
| Bratu_Mircea_1954 a răspuns:

Am avut si eu problema. Cel mai probabil nu iti mai tine mai mult de 10 min bateria.Aia e, se mai si strica. Am cumparat alta noua de la www.voltamper.ro. Sper sa ma tina inca 2 ani :D

2 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Pai ţi s-a terminat bateria :]]
bagă-l în priză că are el un cablu şi ţi se încarcă bateria şi gata. ce e aşa greu? :]]

Bateria aia nu îţi ţine mai mult de 1h.

Încarcă-l şi apoi îl poţi utiliza iar. of of ofhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti face un print screen sa vad mai exact?