| andreeastoica61 a întrebat:

As avea si eu o mica problema. M-am mutat acum 8-9 luni in Anglia. Stau la bloc, si in fata blocului se aduna multi baieti si se joaca footbal, si acolo este un baiat (portughez) de care imi place foarte mult. Si lui ii cam place de mine dupa cum mi se pare, de fiecare data cand ma uit pe geam, el ma saluta si zambeste foarte dragut. Eu de fiecare data cand ies afara, el e acolo. Doar ca eu sunt rusinoasa si mi-e frica sa vorbesc cu el.

Sfaturi va rog!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Dar ce e asa periculos de ti-e frica de el? e nasol ca sunt mai multi, eu zic sa-i mai dai semne prin : priveste-l luung, atent zambeste-i des! si poate vine el la tine intelegi tu semne gen : vino!laughing))

| andreeastoica61 explică (pentru Mïcheline_Mia_1994):

Dar cum as putea sa fac acee semne. Adica. Mereu il privesc lung. Dar nimic. Poti sa imi dai un eexemplu?

| andreeastoica61 explică:

O idee buna laughing. Dar prefer sa nu laughing). In plus nu am balcon laughing)