| DelphhiN a întrebat:

Buna TPU.as dori sa fac un BLOG dar sa fie in romana ca nu ma prea descurc in engleza. m poate cineva ajuta? va rog...sa fie si 100% GRATIS

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Siteul blogger.com apartine de google, este usor de folosit, e 100% gratis, are tabloul de comanda in romana si daca faci ceva interesant vei putea sa scoti si bani de pe urma luitongue

| Leandro a răspuns:

Intra pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro, interfata in limba romana si multe altele!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!