| ANAHsneaman a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? as dori sa-mi traduceti textul din engleza in romana eu nu ma prea descurc la engleza va multumesc anticipat funda big grin

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Acum cativa ani in urma Mike si |Tom au decis ca e timpul sa-si deschida o afacere, asa ca isi cumpara o sala de dans.Erau f fericiti pentru ca au platit un pret mic. Dupa multe renovari au redeschis-*o ca un club unde se canta rock'n roll live.Cand programeul se termina, angajatii lata totul in perdecta ordine, dar simineata observa ca scaunele din restaurant nu erau la locul lor si ca focul ardea in semineu sau soba. Mike se duce la subsol beci sa aduce niste suc.Simte un aer rece.Cand era jos, o umbra neagra ii treu prin spate. Mike se duce sus si povesteste intamplarea.Un barman are contact direct cu spiritul amenintator care o informeaxa ca unul dintre propietari o sa moara.Printre fotografiile vechi identifica spiritul ca fiind un barman cu probleme care se sinucise in local

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman explică:

A few years ago, Mike and Tom decided it's time to start a bisiness, so they buy a former dance hall. They were very happy because paid a loo tw price. After much renovation reopen it as a club for live rock'n roll. When the program finishes, employees leave everything in perfect order, but in the morning they observe that the dining chairs were disturbed and the fire burned in the fireplace.
Mike goes to the basement to bring some juice. She feels a cold air. When she down stairs, a blak shadow pass through her back. Mike goes up and told all her experience. One bartender has direct contact with a threatening spirit that informs her that one of the owners is soon going to die. Through old photographs, she identifies him as a troubled former bartender who had committed suicide on the premises.
asta e textul ca am uitat sa-l adaug

| ANAHsneaman explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri mi-au fost de mare ajutor eu am tradus inainte dar nu prea eram sigura daca e bun si de aceea am apelat la voi va multumesc anticipat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu o sa reusesti vreodata daca nu incerci...

| ANAHsneaman explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate dar sa fiu sincera engleza nu e materia care ma atrage asa mult mai degraba ma descurc la alte limbi straine la mine engleza e un dezastru

| c0ton a răspuns:

Acum cativa ani in urma, Mike si Tom s-au decis ca e timpul sa inceapa o afacere, deci ei cumpara o fosta sala de dans Ei au fost foarte fericiti pentru ca au platit un pret mic, Dupa multa renovare au redeschis ca un club pentru a trai rock'n roll Cand programul s-a terminat, angajati au lasat totul in perfecta ordine, dar dimineata au observat ca scaunele de la masa au fost deranjate si ca focul s-a stins in camin Mike merge la subsol sa aduca niste suc Ea simte un aer rece Cand ea a coborat scarile, o umbra neagra s trecut prin spatele ei Mike merge sus su zice tot ce i se intamplase Un barman a contactat direct cu echipa in paranormal si au informat ca fiul propietarilor va muri Prin vechile fotografi, ea a indentificat un barman care a fost ucis in fata locului
Funda?

| c0ton a răspuns:

Scuze nu a contactat direct cu echipa in paranormal si au informat ca fiul ci Un barman are contact direct cu spiritul si l-a informat ca fiul propietarilor va muri
Si nu ca focul s-a stins in camin ci focul s-a aprins in semineu
Scuze de greseala

| RossanaMaria a răspuns:

Eu ti-l traduc daca vrei dar nu e scris prea corect nici in engleza.