| Robert03122002 a întrebat:

Bună, TPU! As dori să rămân acasă in Săptămâna Altfel pentru a mă pregăti de un examen. Am vorbit cu directorul adjunct care mi-a spus să fac o cerere și se rezolvă, dar profesorul diriginte nu îmi permite (afirmând că doar el motivează absentele). Care este calea potrivită? As dori și o sursa oficială! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca ai cererea aia semnata de director, dirigintele tau ce ar mai putea sa comenteze? El motiveaza absentele si gatam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut un an la dispozitie sa inveti, si acum pe ultima suta de metri, vrei sa chiulesti ca sa inveti.
Ceva imi spune ca o sa stai acasa o saptamana si nici atunci nu vei invata.
Daca ai avut 1 an la dispozitie si nu ai facut-o, de ce ai face-o acum intr-o saptamana? laughing mai umblii si cu prostii.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca directorul adjunct a acceptat, de ce dirigintele se impotriveste? Ce motive are?