| Mariusica23 a întrebat:

Salut!
Daca am lipsit de la scoala o saptamana (nu ma intrebati de ce)si am anuntat diriginta mi se mai trec absentele sau daca mi se trec mi le motiveaza?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Absențele se trec oricum, din moment ce nu ai fost prezent la ore. Dacă se vor motiva sau nu, asta depinde de motivul absenței.

| Mariusica23 explică (pentru johnnny123):

Racit

| johnnny123 a răspuns (pentru Mariusica23):

În cazul ăsta trebuie să prezinți scutire medicală. Cred că a fost o răceală foarte severă dacă nu ai mers o săptămână la școală...