| Cdcecdce a întrebat:

as dori sa va intreb daca nu stiti de vreo aplicatie care sa fie gen ca skype sau viber (adica cu care avem convorbiri telefonice cu camera gratis ), insa eu doresc o astfel de aplicatie doar ca sa mearga si fara conexiune la Wi-fi.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si cum iti inchipui tu ca merge fara net? Se trimite imaginea cu porumbelul?

| Cdcecdce explică (pentru suntserios):

Am nevoie de o aplicatie prin care pot trimite fotografii fara wifi, gratis ...stiu ca este asa ceva, doar ca nu stiu cum se numeste

| suntserios a răspuns (pentru Cdcecdce):

Pai, poti sa trimiti clasicul mms

| Cdcecdce explică (pentru suntserios):

Din cate stiu nu e gratis, e cu plata, nu?

| DoctorulManhattan a răspuns:

Fără internet nu exista... incearca discord, e ca un fel de skype

| kermit1312 a răspuns:

Fara conexiune la net nu exista nimic