| jenniferbody a întrebat:

Buna TPU as vrea cateva sfaturi de a slabi, adica eu sunt foarte slaba pentru ca seman cu tata inalta si slaba dar in ultimul timp am macat cam mult si am pus ceva pe mine, as vrea sa slabesc pana la vara ( am 49 kg).

1 răspuns:
| ale_6111 a răspuns:

Eu iti zic ce am facut si eu:o saptamanu nu m-am atins de dulciuri si am slabit cam 2 kg.Sau in fiecare seara te duci si alergi prin cartierul unde stai.Sau in fiecare seara si dimineata(daca poti) faci cate 5-10 genoflexiuni sau alte exercitii fizice.Sau te poti duce la o sala!