| anonim_4396 a întrebat:

As vrea laptop (Toshiba Satellite c855), vreau pareri si as vrea sa stiu daca cu 2 gb iti "ajunge" memoria, adica pot pune poze, descarca etc avand 2 gb?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

E extrem de mica memoria, nici nu stiu daca exista o memorie asa mica la un laptop. O memorie mai mare o are si un mp4 sau mp3. Poti pune poze dar un numar foarte mic altfel nu vei avea deloc loc pentru muzica. Si filmele sau programele nici nu intra in discutie.