| Alexandra301 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Vodafone Smart 858.Pentru cei care au, cat ati dat pe el si merita? multumesc :*:*

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Buna!
eu am Vodafone 858 smart si este foarte foarte bun, merita sa til cumperi.

melodiile se aud foarte tare, este cu android, are wifi big grin...

bafta tongue

| vlady434 a răspuns:

Sall! eu am un vf858 de aproape 1 an. pot sa spun ca l-am utilizat la maxim. am bagat jocuri si apps in prostie, si am fost foarte multumit. daca stii cum sa ti-l faci, poti sa il compari cu un iphone. eu l-am customizat, si daca il vezi, chiar zici ca e iphone.deci,daca vrei un tel accesibil atat ca pret cat si ca, calitate; usor de intretinut si util, ti-l recomand.
PS: Eu l-am luat pe puncte, dar l-am vazut mai tarziu o luna, si era 400 RON (4 milioane vechi).