| мιcнєℓℓє a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung care are 2 mpx(cu touchscreen).Are si o colega de la mine din clasa tot Samsung cu 2 mpx(la camera)si face niste poze faine.Ce credeti sa imi iau si eu? Sau nu se merita? Telefonul se numeste Samsung C3330. Intrebarea mea este:Face telefonul poze DESTUL de faine?happyFundita!happy

1 răspuns:
| Nanenorby a răspuns:

Buna,,referitor la intrebarea ta,,acum depinde de tine ce fel de poze vrei,, desigur daca vrei ceva profesional, nu are rost sa dai bani pe el,, exista camere foto,, in fondd e telefon bun,,, isi merita baniiwinking