| alexe333 a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Sony Ericsson Vivaz Pro? Merita cele 10 milioane? As vrea un telefon cu o camera buna, care sa filmeze si sa faca poze bine, sa redea muzica la o calitate buna si sa aiba touchscreen. Daca stiti un telefon care sa aiba caracteristicile astea, spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Da, isi merita fiecare banutz.Chiar ti-l recomand! Eu daca as fi in locul tau insa as mai strange ceva si mi-as lua un Nokia X6 :X.Bafta! :*

2 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Fratee, unde l-ai gasit cu 10 milioane?
Eu as da si 20 pe el!
Dami un mesaj cu linkul de unde este cu 10 milioane!
MERITA!, nu RATA ocazia!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai e dragut ca design, caracteristici tehnice bune;) Merita dar iti recomand mai degraba telefoanele cu touchscreen de la Nokia - http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare

Spre exemplu Nokia 5800 Xpress Music - http://www.price.ro/preturi_nokia_5800_xpressmusic_147158.htm
Nu are o camera foarte mare ( 3. 2 Mpx ) dar daca cauti un telefon la care muzica sa se auda impecabil, ti-l recomand :)!