| bitza2000 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu cv. Mie imi place de o fata si ei la feldar il plac pe un baiat mai mut.La skl toti baieti se dau la ea si eu sufar mult am si plans uneori imi venea sa ma sinucid. Dar problema este ca mie cam frica sa o intreb daca sa se puna cu mine. Voi ce ziceti sa o intreb sau sa mai astept.Multumesc multcrying

Răspuns Câştigător
| antocrispi a răspuns:

Pai.sti nu vreau sa te supar dar chiar nu merita sa te sinucizi pentru ea, din moment ce accepta faptul ca toti baietii se dau la ea in loc sa le dea cu "flit"...si cum vine asta "te place dar pe altul mai mult"?!raised eyebrows. daca placi pe cineva si ti la el o faci in totalitate.eu zic sa o intrebi ce are de gand sa faca?!, adica ori cu tine ori cu toata lumea.eu te sfatuiesc sa stai linistit,nu e un capat de lume,toti avem "perechea noastra" candva o s-o gasesti si tu,nu cred ca te merita, nu mai plange vorba aia" esti barbat sau ce esti?!".fi indiferent si o sa vezi ca tot ea o sa vina la tine, din moment ce o sa vada ca nu-ti mai pasa!happyhai gata cu "sinucidereeaaa". oameni buni! bucurati-va de viata![si tu la fel]winkinghee hee