| Ađııa a întrebat:

as vrea sa mi dati si mie niste idei, daca se poate.Peste fix o luna este ziua mea si as vrea sa o sarbatoresc cumva, insa nu stiu cum. Imi puteti da niste idei, cum si se sa fac?batting eyelashes
Cea mai buna idee primeste funda, restul puncte. >big grin

Răspuns Câştigător
| BurpleNurples a răspuns:

Poate o petrecere cu tematica, stiu si eu, poate ceva karaoke, sau chiar un sleep-over

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca te tine buzunarul poti sa-ti inviti toti prietenii intr-un local ceva.
Iti poti strange prietenii si sa-i aduci la tine acasa, o muzica, un dans, ceva de baut, mancarica, jocuri(in special adevar sau provocare)
sau
Poti merge cu cativa prieteni/prietena la o cofetarie-patiserie la un suc si o prajiturica.
Intentia conteaza, crede-ma.
Depinde si cati ani ai, si de acordul parintilor.

Bafta multa si la multi ani love struck :*

| ARSSS a răspuns:

Depinde cati ani ai, daca ai peste 16 o poti tine la o cabana, unde se doarme dupa happy
Daca ai sub, il poti tine intr-un restaurant, unde mancati, beti va simtiti bine, apoi continua petrecerea intr-o incapere ( casa) unde se danseaza, una alta tongue cred laughing),