| alianonima123 a întrebat:

Peste cateva zile implinesc 16 ani si chiar nu stiu cum sa imi sarbatoresc ziua, ma puteti ajuta cu cateva idei/sfaturi/pareri?
PS: sunt fata si stau in Bucuresti (asta pentru a va face o idee)
FUNDA!

1 răspuns:
| CristinaSNC a răspuns:

Poti sa iesi cu prietenii pe undeva, de exemplu la o terasa, un club; este o zi si o seara speciala, nu e nimic rau daca iesi pe undeva. A da, si pana iesi mai pe seara ( ca doar e canicula nu o sa te duci cu pritenii la terase la ora 12 laughing ) poti sa iti pui ce muzica vrei tu la maxim, sa stie vecinii ca e ziua ta laughing, glumeam, poti sa faci ce vreiwinking
Sper ca te-am ajutat cat de catwinking