| Mada4ghn a întrebat:

As vrea sa stiu cat pot slabi daca nu mananc o saptamana dulciuri si fainoase(eu nu mananc grasimi) si daca fac miscare timp de o saptamana.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Cam 3 kg. Dar nu este bine acest regim. Eu ti-as recomanda, safaci alergari coarda bazin si mobilitate. Vei avea un corp lucrat modelat, sportiv, si vei putea manca ciocolata si paste cat vei vrea. De slabit vei slabi atata cat vei face miscare. Cu cat te agiti mai tare cu atata vei slabi mai mult/ Pa!

| Laura1102 a răspuns:

Depinde de corp. 2-3 kg poti slabi ba chiar mai mult
incearca sa bei multe lichide
Asa am slabit eu 5 kg iintro saptamana
am baut apa multa.
La masa seara ma unflam de apa si foarte putina mancare

| Aylee a răspuns:

Pai ai sanse sa slabesti pana in 5 kg/sap. dar daca dupa 1 saptamana te bagi direct pe sucuri/ciocolata/faioanse si alte cele mai bine nu mai tii cura oh go on

| ionutz_1767 a răspuns:

Pai poti sa slabesti 2 sau 3 kile depinde cat efort depui si depinde si de organism...
Incearca sa bei un pahar de apa cu 30 de min inainte sa mananci ceva,
Dimineata un pahar cu apa pe stomacu gol,
Si seara inainte sa te pui in pat un pahar cu apa,
Bafta!

| garetbora a răspuns:

Ce inseamna la tine miscare? Alearga in fiecare zi 10 km si iti garantez eu ca slbesti. E mult? NU prea.