| omulpaiangan a întrebat:

Salut, daca fac miscare 30 minute in fiecare zi (program de pe youtube) si mananc mai putine grasimi, in cat timp pot da jos 5kg?(fara sucuri, fara dulciuri)
Dimineata mananc tarate cu lapte, dupa amiaza ceva mai consistent si seara salata sau pepene.

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Am mai dat un raspuns asemanator cuiva care vrea sa slabeasca.
Eu tin dieta Montignac : dietamontignac.ro si fac exercitii fizice, cate o zi, pentru gambe, coapse, abdomen, brate si antebrate si o zi pauza. Am slabit 7 kg in 5 saptamani si am de gand sa continui pana mai dau jos inca 3-5kg dupa care voi incerca sa ma mentin.
Sper ca am ajutat.

| baf a răspuns:

Poti sa dai foarte repede sau foarte greu aceste kg jos.depinde de organism ..trebuie sa ai vointa.si sa ai grija la alimentatie si dupa ce le dai jos.depinde si in ce consta miscarea aia de 30 de minute.e cam putin. daca te referi la miscare pur si simplu..mai ales daca esti un om sedentar.

| omulpaiangan explică (pentru baf):

Fac un cardio de pe youtube care are 6mil views, iar lumea spune ca a fost bun programul si ca au reusit sa slabeasca.