| anonymosul a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa stiu ce aricole var placea sa vedeti pe un site?
Adica despre ce?
Dau funda si votbig grin

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Salutare :)
In primul rand,cand faci ceva,nu o face cu doar jumatate de inima,ci cu TOATA INIMA.
Fa articole infunctie de pasiunea/pasiunile tale despre viata, despre oameni, natura, o materie preferata, orice iti doresti.
Gandeste-te ca vrei sa transmiti lumii un mesaj.Care ar fi acela? Despre ce anume?
Uite,eu de exemplu, am un blog despre psihologia motivationala, devoltarea personala, relatii de cuplu, etc.
Scrie ceva ce SIMTI si CREZI in acelasi timp.Pentru ca cineva care scrie cu pasiune despre viata lui,despre pasiunile lui CU ENTUZIASM, reuseste sa atraga oameni interesati de acel continut de pe blog-ul, site-ul, website-ul lui personal.
FI TU INSUTI. Vreau sa cunosc ceea ce CREZI, SIMTI si CUNOSTI tu cu adevarat.Nu ce te-au invatat altii ca e bine sa faci.Ai si tu o inima si un suflet :) Foloseste-le.
Iti doresc mult succes, O seara frumoasa in continuare.
P.S. Acesta este blog-ul meu: http://mereupozitiv.wordpress.com

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Mi-ar placea sa vad ceva legat de gramatica limbii romane.
Ar fi ceva!

| JustYourHeroine a răspuns:

Mi-ar placea un site cu de toate :
Design (haine, interior si exterior al unei case)
Moda
Arta
Fime si Muzica
Frumusete si Sanatate
Postere
Natura
Coafuri si Machiaj
Calatorii
Sport
Tehnologie
Arta fotografica
Hobby
si altele.
Succes! Bye!

| mamasiita a răspuns:

Moda,haine,frumusete funda?