| kindofart a întrebat:

Ce v-ar placea sa vedeti pe un site pentru adolescenti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaPunct1370 a răspuns:

Pai... in principiu, diferite informati noi despre vedete, noi filme aparute, topul melodiilor, bancuri si o rubrica in care vizitatori pun tot felul de intrebari...

2 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Intrebari strict pe acest subiect: ADOLESCENTI! Nu despre calculatoare, telefoane, filme sau mai stiu eu ce.
Fiecare intrebare sa apara in rubrica unde ii este locul, asa ar fi normal.

| smocky a răspuns:

Principiile vietii. Tinerii au nevoie de o educatie mai speciala.Cea mai importanta insa ar fi cea sexuala, nu rade, multi tineri doar aud, insa nu le este explicat ce se poate intampla daca faci aia si nu faci aia.Nu toti au parte de o educatie sexuala de la parinti.Ar mai fi educatia in general, cultura generala, informatii importante, nu justin bieber, guta...Adolescentii trebuie educati, altfel vai de Romania noastrahappy