| AkaneHanda a întrebat:

As vrea sa stiu cum il pot face pe Nathaniel din jocul "Sweet flirt" sa ma ajute sa repet lectiile la episodul 8. Prima data l-am intalnit, dar nu m-a ajutat ci a spus ca spera sa gasesc pe cineva care sa ma ajute, apoi l-am gasit pe Lysander care a spus ca nici el nu ma poate ajuta pentru ca este foarte ocupat. Ce sa fac? Pe Nathaniel nu il mai gasesc deloc, la Castiel am afinitatea cu micul, la fel si la Lysander. Deci, cum il fac pe Nathaniel sa ma ajute si unde il gasesc?

2 răspunsuri:
| Simonika1264 a răspuns:

Te duci de mai multe ori in sala delegatiilor pana cand il gasesti si il intrebi din nou atunci o sa mearga sau daca vrei sa te uiti pe youtube la episoadele de pe acest joc

| sara18miţa a răspuns:

Il gasesti in sala delegatilor so iti va spune ca trebuie sa o ajute sa repete si cu Melody iar tu o sa ai 2 variante de raspuns, sa il pui pe al 2.